Brändid

GROHE on maailma juhtiv sanitaartehnika ettevõte ja rahvusvahelise haardega kaubamärk, mille eesmärk on pakkuda uuenduslikke tooteid.

Kvaliteet, tehnoloogia, disain ja säästvus — need GROHE neli põhiväärtust tõstavad esile meie kindlat eesmärki pakkuda erakordseid elamusi ning soovi jääda truuks oma juhtlausele „Pure Freude an Wasser”

ehk „Puhas nauding veest”. Tagamaks, et GROHE tooted vastavad nii kvaliteedi kui funktsionaalsuse poolest ka kõige rangematele nõudmistele, on tootmine korraldatud ülima täpsusega. 

GROHE inseneritöö ning uuenduste ja disainiga seotud tegevuse keskpunktis on Saksamaa. Seetõttu kannavad GROHE tooted kvaliteedimärki „Valmistatud Saksamaal”. Ainuüksi viimase kümne aasta jooksul on GROHE pälvinud rohkem kui 240 disaini- ja innovatsiooniauhinda ning on arvatud 2015. aastal Saksamaa kolme kõige jätkusuutlikuma suurettevõtte hulka. 

Alates 2014. aastast on GROHE osa ettevõttest LIXIL Group Corporation, mis on ülemaailmne turuliider sanitaartehnika valdkonnas ja ka Jaapani juhtiv ehitusmaterjalide tarnija.